Další povedený víkend pro naše závodníky

27. 6. 2022

24.-25.6. se v Hodoníně konalo Mistrovství České Republiky na dráze můžů a žen.

Blansko tam reprezentoval jediný sportovec a to zástupce našeho oddílu Honza Kohut který se postavil na start závodu na 5000 m který byl určen pro nejlepších 16 můžu . Honza se postupně během závodu posouval vpřed startovním polem až na konečné pěkné 8.místo které si před závodem stanovil jako hlavní cíl.

Hanka první na maratonu na Slovensku

Na slovensko na Kysucký maraton se vypravila Hanka s cílem tento závod vyhrát. Lehce zvlněnou trať ve velkém horku nakonec ze všech žen zvládla nejrychleji a zaslouženě si tedy doběhla pro 1. místo .

Olympia Run

Závod u Brněnské Olympie . Běželo se na 600m dlouhém okruhu se samýma zatáčkama. Celkem jsme zde získali 4 medaile.

Jako první se na trať vydali muži které čekali 3 km tedy 5 kol. Zde jsme měli na stupních vítězů 2 zástupce když Honza vyhrál a Jirka Bělohlávek skončil na 3. místě.

Poté se na trať vydali mladší žáci a žákyně na 1200m ( 2 okruhy )

Zde bojovala Adélka až do posledních metrů o zlato a nakonec skončila na 2. místě. Mezi kluky pak na 3. pozici skončil Dan.